ВАС РАДО ВІТАЄ ШКОЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «CLUBOK»!

Англійська мова сьогодні не є чимось далеким та рідкісним. Вона важлива тут і зараз. Необхідна для професійного росту, функціонування багатьох сучасних сфер діяльності. Вона – надійний помічник під час подорожей закордон та зустрічей з іноземцями у своїй країні. Завдяки володінню нею відкривається доступ до значних обсягів іноземного контенту: текстового, відео та аудіо. Знати англійську мову в наш час потрібно і дітям, і дорослим, людям з різних професійних напрямків, не залежно від місця проживання, світогляду, кола спілкування та будь-яких інших чинників. Розмовна англійська гарантовано стане у пригоді кожному! А зважаючи на те, що відповідного рівня можна досягнути навіть за кілька місяців, питання доцільності та посильності вивчення англійської мови не викликає сумнівів.

Хочете, щоб ваша дитина змалечку вивчала іноземні мови? Цікавить якісна підготовка до школи або ЗНО? Аби піднятися вверх кар’єрними сходами, вдосконалити фахові здібності, потрібно покращити знання англійської? Шукаєте репетитора в Луцьку, який допоможе максимально швидко отримати базу у цьому питанні? Знайшли нас за запитом «англійська мова Луцьк», «індивідуальні заняття англійської мови», «розмовні клуби англійською» тощо? Нумо знайомитися!

НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ДРУЖНІЙ ТА ПРОФЕСІЙНІЙ АТМОСФЕРІ

«ClubOK» – це:

  • сучасна школа вивчення англійської мови в Луцьку;
  • англомовна команда молодих, енергійних і натхненних своєю справою спеціалістів;
  • зручне для здобуття нових знань приміщення у центрі міста;
  • дружня та комфортна атмосфера, яка сприяє досягненню успішних результатів;
  • вивчення англійської швидко і з задоволенням.

Наші студенти – це люди різного віку, починаючи з дошкільнят і закінчуючи відсутністю верхнього вікового порогу. Хтось приходить до нас, аби вдосконалити свої знання іноземної, а хтось, аби почати її вивчення фактично з нуля. Одні переслідують особисті цілі, інших цікавить корпоративне навчання англійської мови. Комусь необхідно підготуватись до екзаменів чи, скажімо, до співбесіди в посольстві, а для когось актуальний переклад документів. Єдине, що спільне для всіх – потреба у послугах професіонала з англійської мови. І ми готові задовольнити її на 100 %!

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ СТАТИ СТУДЕНТОМ «CLUBOK»?

Перше і найважливіше – бажання та/або потреба вивчати іноземну. Буде ціль – ми надамо засоби для її досягнення і станемо з вами пліч-о-пліч на шляху до її втілення.

Друге – власне, зателефонувати нам за контактним номером або завітати за вказаною адресою. З радістю відповімо на усі ваші запитання й підберемо максимально вдалу форму/концепцію/програму навчання.

Третє – прийти на перше заняття й приступити до справи з повним усвідомленням того, що курси англійської мови обрані правильно. У своїй роботі ми керуємося тим, що успіх здатна забезпечити лише формула «професіоналізм + дружній підхід + бажання досягнути результату». І кожна із вказаних складових успіху студента реалізується нашими викладачами на найвищому рівні.

Школа англійської мови Клубок чекає на вас!